Lüx Rent A Car

Lüx Rent A Car

Her zaman satın almaktan daha uygun bir opsiyon olan ve belki de yıllarca yapılacak birikim neticesinde satın alınabilecek olan lüx arabaları, TESSLİM ® Rent A Car lüx car rental hizmetini tercih ederek sürebilirsiniz.


Hem kurumlara hem de bireylere uygun olan lüx rent a car hizmeti, araç sahibi olunca ortaya çıkan; vergi, kasko sigortası, trafik sigortası, rutin bakım masrafları, muayene ve benzeri durumları ortadan kaldırarak kâr etmeyi sağlamaktadır.


İhtiyaca göre doğru seçeneklerin belirlenmesi neticesinde en doğru seçimi yapmanıza yardımcı olduğumuz lüx rent a car, dünya çapında haklı bir şöhrete sahip olan farklı pek çok marka aracı sunmaktadır.


İşte kalitenin ve lux araba kiralamanın güvenilir adresi olan TESSLİM ® Rent A Car olarak sunduğumuz hizmete dair detaylar…

Lüx Rent A Car Hizmetimizde Yer Alan Araçlarımız

TESSLİM ® Rent A Car olarak sahip olduğumuz haklı üne güvenerek lüx rent a car hizmetimizde sizlere birçok üst segment araba sunmaktayız. Lux car rental kategorimizde yer alan araçlar içerisinden öne çıkanları şöyle sıralayabiliriz:


·         Rolls Royce Ghost

·         Porsche Panamera

·         Maserati Ghibli

·         Audi RS7

·         Mercedes S350

·         Audi A8

·         BMW 7.30

·         Mercedes E350


Daha farklı pek çok modelin yer aldığı lüx rent a car kategorimiz, İstanbul’a yolunuz düştüğünde dilediğiniz şekilde kiralayabileceğiniz araçları içermektedir. Öncesinde rezervasyon yaparak hayata geçirebileceğiniz lüx araba kiralama, kiraladığınız aracı istediğiniz noktadan almanıza ve istediğiniz noktada bize teslim etmenize olanak sağlayan kapsamlı bir hizmettir.


İstanbul’a gelişinizde İstanbul Havalimanı ya da Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden tercih edebileceğiniz gibi İstanbul’daki Beylikdüzü, Kadıköy ve Beşiktaş gibi her semti de seçebileceğiniz lüx car rental hizmetimiz, arzu ettiğiniz konforlu sürüş keyfine kaliteli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı oluyor.

Lüx Car Rental: TESSLİM ® İle Kalite ve Konfor Bir Arada

Sağ üst köşede yer alan online rezervasyon butonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan formu doğru bilgiler içerecek şekilde doldurduktan sonra rezervasyon yap butonuna tıklayarak lüx araç kiralama işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu adımdan sonra sizinle en kısa sürede iletişime geçilecek ve lüx rent a car hizmetimize dair detaylar paylaşılacaktır.


Yaşayacağınız en ufak sorunda 7 gün 24 saat istediğiniz desteği sağlayan TESSLİM ® Rent A Car olarak, lüx car rental hizmetimizden sonra da her zaman yanınızdayız.


Sürüş keyfinizi katlamak ve sorunsuz deneyim edinmenizi mümkün kılmak için kaliteli hizmet anlayışımızı her zaman devam ettiriyoruz.