İstanbul Mercedes Araç Kiralama

İstanbul Mercedes Araç Kiralama

 

Üretimini yaptığı modelleri ile hemen herkesin bir kez sahip olmayı hayal ettiği markaların başında gelen Mercedes; VIP, off-road, spor ve jeep tarzlarıyla dikkatleri çekmektedir. Şahsi kullanımda olduğu kadar kurumsal firmalar, üst düzey yöneticiler ve politikacılar tarafından tercih edilen Mercedes marka araçlar, satın alındıklarında vergi, bakım gibi birçok masrafı da beraberinde getirmektedir. Satın alma yerine kiralamayı düşünen kişi ve kurumlara sunduğumuz Mercedes araç kiralama İstanbul hizmetimiz ile, farklı talepler için mükemmel seçenekler oluşturmaktayız.


Hizmet vermeye başladığımız 2008 senesinden bu yana bünyemize farklı modelleri katarak büyümeye devam eden TESSLİM ® Rent A Car olarak; konforun, mükemmel tasarımın ve dikkat çekici modellerin adresi olan Mercedes markasının pek çok aracını kiralamaktayız. Off-road araç kiralama, VIP oto kiralama, lüks oto kiralama ve jeep kiralama gibi farklı kategorilerde yer alan Mercedes marka araçlar, İstanbul’da şehir içi seyahat için, şehir dışına gerçekleştirilecek uzun yolculuklar için ya da gelen misafirleri hoş bir şekilde karşılamak için tercih edilebilmektedir.


Mercedes Marka Araçları İncelemek İçin Tıklayın.

TESSLİM ® 'den Mercedes Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Mercedes marka kategorisinde beğendiğiniz modeli kiralamak için yapmanız gerekenler çok basit. Mercedes araç kiralama için karar verdiğiniz modelin üstüne tıklayarak detay sayfasını ziyaret edin ve fotoğrafların sağ üst köşesinde yer alan online rezervasyon butonunu kullanarak karşınıza çıkan formu doldurun. İstenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde yazdıktan sonra teslim almak istediğiniz noktayı ve tarihi seçerek ek bir mesajınız varsa not kısmına ekleyin.


Bu işlemlerden sonra Mercedes araba kiralama işlemini tamamlamış olmaktasınız. Aracınız belirttiğiniz tarihte, seçtiğiniz adreste sizlere ulaştırılmaktadır.

TESSLİM ® 'den Kiralanan Mercedes Marka Araç Nasıl Teslim Edilir?

Mercedes araç kiralama İstanbul hizmetimizden faydalanarak tercih ettiğiniz arabayı, TESSLİM® tarihi geldiğinde kiralarken belirttiğiniz adrese bırakmaktasınız. TESSLİM ® işleminden sonra gerekli kontroller yapılarak tarafınıza dönüş sağlanmaktadır. Aracı kullanırken yaşadığınız konforu ve mükemmel sürüş deneyimini tekrardan hayata geçirmek istediğinizde web sitemizi ziyaret ederek aynı işlemleri kısa süre içerisinde yaparak Mercedes araç kiralama işlemini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

TESSLİM ® Rent A Car ile Mercedes Araç Kiralama İstanbul Hizmeti

Mercedes araç kiralama İstanbul hizmetimizi isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili bir şekilde karşılık vermek adına 12 yılı aşkın süredir hizmet veren TESSLİM ® Rent A Car olarak; kaliteyi, konforu ve güveni sizlere sunmaktayız. Siz de Mercedes oto kiralama İstanbul için bizi tercih ederek dilediğiniz araca hızlı bir şekilde kavuşabilir ve istediğiniz konforu doyasıya yaşayabilirsiniz.

Beylikdüzü Araç Kiralama