İstanbul Spor Araç Kiralama

İstanbul Spor Araç Kiralama

Şık ve dikkat çeken tasarımları, yüksek motor güçleri ve konforlu sürüş deneyimleri edinmeye fırsat tanıyan iç dizaynları ile ön plana çıkan spor arabalar, hemen her erkeğin bir kez sürmek için can attığı araçlardır. Satın almanın çok yüksek maliyetlere sebebiyet verdiği spor araçlar, kiralandıkları takdirde hem istenilen sürüş deneyimi edinmeye yardımcı olmakta, hem de satın almaktan daha düşük maliyete imkân sağlamaktadır.

 

TESSLİM Rent A Car olarak ziyaretçilerimize sunduğumuz spor araba kiralama, özellikle de gençlerin ve ruhu genç kalanların şehir içi ya da şehirler arası ulaşımda dikkat çekmek ve konforlu bir şekilde yolculuk yapmak adına tercih ettikleri bir hizmettir.

TESSLİM ®'den Spor Araba Kiralama Neden Tercih Edilir?

Genellikle şehir içinde ulaşım, özel davetlere katılma ve benzeri durumlar için değerlendirilme imkânı bulunan spor araba kiralama hizmeti, arzu edildiği takdirde şehirler arası ulaşımda ve üst düzey yöneticilerin makam aracı olarak tercih edilebilmektedir. Lamborghini’den Bentley’e, Corvette’den Ferrari’ye kadar geniş bir koleksiyona sahip olan spor araba kiralama hizmetimiz; günlük, haftalık ve aylık gibi farklı seçeneklerle ihtiyaçlara yönelik olanaklar sağlamaktadır.

TESSLİM ®'den Spor Araba Kiralama Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin özellikle de lüks araç kiralama alanında lider firmalarından bir tanesi olarak ön plana çıkan TESSLİM Rent A Car olarak, sadece bizim sunduğumuz kırmızı ve beyaz Ferrari kiralama hizmetini de sunmaktayız. Model çeşitlerimiz sayesinde hemen herkese seçenek sunan spor araba kiralamayı sitemizden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Online rezervasyon için takip etmeniz gereken adımları şu şekilde sıralayabiliriz:

 

·        Beğendiğiniz spor arabayı kiralamak için ilk olarak fotoğrafın üzerine tıklayın ve detay sayfasını ziyaret ederek aracı detaylı bir şekilde inceleyin. 

·        Spor araç kiralama işlemini gerçekleştirmeye karar verdiğinizde Online Rezervasyon butonuna basın.

·        Karşınıza çıkan formda sizden istenen; alış bilgileri, alış tarihi, dönüş bilgileri ve dönüş tarihi gibi bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun.

·        Bunlara ek olarak iletmek istediğiniz bir mesajınız varsa onu da ekleyerek online rezervasyon işlemini gerçekleştirin.


Spor araba kiralama sırasında tercih ettiğiniz yönteme göre aracınızı istediğiniz teslim noktalarından ya da belirttiğiniz özel bir adresten kolay bir şekilde teslim alabilirsiniz.

TESSLİM ®'den Kiralanan Spor Araba Nasıl Teslim Edilir?

Kiralama süresi boyunca keyifle sürdüğünüz spor arabayı teslim tarihi geldiğinde bizlere kolay bir şekilde teslim edebilirsiniz. Online rezervasyon sırasında verdiğiniz bilgiye göre belirttiğiniz özel bir adreste ya da bizim teslim noktalarından herhangi birinde gerçekleştirebileceğiniz spor araba teslimi, gerekli kontroller gerçekleştirildikten sonra sonlandırılmaktadır. Bu noktada size geri dönüş yapılarak spor araba kiralama işleminiz bir sonraki kiralık araç ihtiyacınıza kadar bitirilmektedir.

TESSLİM ® Rent A Car – Spor Araba Kiralama Hizmeti

Galata, Buyaka ve Nişantaşı gibi merkezi konumlarda ve İstanbul’da yer alan havaalanlarında sizlere teslim edilen spor arabaları online rezervasyonda belirttiğiniz süre boyunca efektif bir şekilde sürebilirsiniz. Haftanın her günü 24 saat boyunca sağladığımız sınırsız desteğimiz sayesinde yaşayabileceğiniz sıkıntılı durumları, kısa sürede halletmekte ve sürüş keyfini istediğiniz gibi devam ettirmenize yardımcı olmaktayız.

 

Spor araba kiralamanın yanı sıra lüks araç kiralama, jeep kiralama ve VIP araç kiralama gibi çeşitli birçok hizmeti sunan TESSLİM Rent A Car web sayfamızı ziyaret ederek, siz de ihtiyacınıza uygun gördüğünüz araçları pratik ve hızlı bir şekilde kiralayabilirsiniz.

Beylikdüzü Araç Kiralama