İstanbul VIP Araç Kiralama

İstanbul VIP Araç Kiralama

Geniş iç hacimleri ve konfor sunan dizaynları ile kullanıcıların gözdelerinden olan VIP araçlar; Mercedes, Volkwagen ve GMC gibi bu alanda yetkin markaların üretimini yaptığı modelleri tercih edilerek oluşturulmaktadır. Özellikle de uzun sürmesi planlanan yolculuklarda hem rahat bir şekilde seyahat etmek hem de 5-6 kişilik grup halinde birlikte hareket etmek için tercih edilebilecek olan VIP araç kiralama hizmeti, yılların tecrübesi ve profesyonel ekibi ile TESSLİM Rent A Car tarafından sizlere sunulmaktadır.

 

Günlük, haftalık ve aylık olarak kiralanma seçenekleriyle ziyaretçilerimiz için en iyi tercihleri oluşturduğumuz VIP araç kiralama; lüksü, rahatlığı ve grup halinde kolay bir şekilde seyahat etmeyi sağlayan ve sık tercih edilen bir hizmettir.

 

VIP Araçlarımızı Yerinde İncelemek İçin Tıklayın.

TESSLİM ® ile VIP Araç Kiralama Neden Tercih Edilir?

Şehirler arası seyahatlerde tercih edilebilmesinin yanı sıra şehir dışından veya yurt dışından gelen misafirleri karşılamak, özel davetlere katılırken ulaşım için kullanmak, firmalar tarafından şehir içi turist gezdirmek gibi amaçlar için de değerlendirilme imkânı bulunan VIP araç kiralama hizmeti, TESSLİM Rent A Car sayfalarından kolay ve güvenli bir şekilde online olarak gerçekleştirilebilmektedir.

TESSLİM ® 'den VIP Araç Kiralama İşlemi Nasıl Yapılır?

Misafir gezdirmek, havaalanında karşılama yapmak ve şehirler arası yolculuk yapmak gibi pek çok farklı amaç için tercih edilebilecek olan VIP araç kiralama işlemi, TESSLİM ® Rent A Car web sayfamızdan basit bir şekilde yapılabilmektedir. VIP araç kiralama işlemini yapmak için şu adımları takip etmeniz gerekmektedir:


·        Kiralamayı planladığınız VIP araca karar verip fotoğrafın üzerine tıklayarak detay sayfasına gidin.

·        Ürün detay sayfasında yer alan “Online Rezervasyon” butonuna tıklayın.

·        Butona tıkladıktan sonra karşınıza çıkan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurun. 

·        Ayrıca bizlere iletmeyi planladığınız bir mesajınız varsa bunu da forma ekleyerek Rezervasyon Yap butonuna tıklayın ve VIP araç kiralama işlemini hızlı bir şekilde neticelendirin.


VIP araç kiralama online rezervasyonu sırasında verdiğiniz bilgilere göre aracınızı; İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasından istediğiniz noktaya getirip size TESSLİM ®edelim. Ayrıca farklı şehirlerdeki noktalara dair detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

TESSLİM ® 'den Kiralanan VIP Araçlar Nasıl Teslim Edilir?

Farklı pek çok seçeneği ile hemen her VIP araç kiralamak isteyene en iyi tercihi sunan TESSLİM Rent A Car olarak, kiraladığınız VIP aracı formda belirttiğiniz noktada kiralama süresi sona erdiğinde kolay bir şekilde teslim edebilirsiniz. Grup halinde gezmek, misafir karşılamak ve daha birçok farklı amaç için tercih ettiğiniz VIP araçtaki konforu ve sürüş deneyimini tekrar yaşamak istediğinizde yine sayfalarımızı ziyaret ederek VIP araç kiralama işlemini gerçekleştirebilir, TESSLİM ® Rent A Car güvencesiyle her sürüşte kaliteyi ve konforu hissedebilirsiniz.

TESSLİM ® Rent A Car – VIP Araç Kiralama Hizmeti

İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı ile Tarabya, Etiler ve Ataşehir gibi merkezi konumlarda teslim edilen kiralık VIP araçlarınızı, formda belirttiğiniz süre boyunca istediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca TESSLİM Rent A Car olarak 7/24 sağladığımız destekle, yaşayabileceğiniz sıkıntılı durumları ortadan kaldırarak sürüş keyfinizin bozulmasını engellemekteyiz.


VIP araç kiralamanın yanı sıra lüks araç kiralama, jeep kiralama ve spor araba kiralama gibi hizmetler ile sektörün önde gelen markalarından olan TESSLİM Rent A Car’ı ziyaret ederek siz de gereksinim duyduğunuz araca günün her saati kolayca ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Araç Kiralama