Bizi Tercih Edenler

Kurulduğumuz 2003 yılından beri şahıslara araç kiralaması yapmamızın yanı sıra kurumsal markalara da hizmet vermekteyiz. Yılların tecrübesi, kaliteli hizmet anlayışı ve profesyonel ekibi ile her müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermek adına çalışmalarına devam eden TESSLİM Rent A Car olarak, farklı pek çok marka ile iş birliği içerisindeyiz.

Türk Hava Yolları’ndan Hilton’a, Bellona’dan Hacı Şerif’e kadar Türkiye’nin köklü markalarına hizmet veren araç kiralama şirketi olarak; lüks araba kirala, vip araç kiralama, spor araba kiralama, ekonomik araba kiralama, jeep kiralama, off road araç kiralama ve cabrio araç kiralama alanlarında müşterilerimize seçenekler oluşturmaktayız. Her müşterimizin aldığı hizmetten memnun kalmasını mümkün kılmak adına her gün kendini geliştiren TESSLİM Rent A Car olarak, daha farklı pek çok kurumsal marka ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Aşağıda yer alan markaların yanı sıra daha farklı birçok markaya ve şahsa da hizmet vermeye devam etmekte ve araç filomuzu her geçen gün artırarak müşterilerimize farklı alternatifler sunmaktayız.

Turkish Airlines
Hilton Hotel
Sheraton Hotel
Plato Film
Nurol Holding
Bellona Holding
Medipol Sağlık
Workinton
Medican Park
Airfasttickets
Enka Holding
Kale Holding
Polisan