İstanbul Jeep Kiralama

İstanbul Jeep Kiralama

Şehir içi ve şehirler arası yolculuklarda yüksek ve konforlu araç sevenlerin en çok tercih ettiği jeep’ler; günübirlik seyahatlerde, tanıtım için araç giydirme işlemlerinde ve kurumsal firmaların üst düzey yöneticilerinin ulaşımlarında kullanılabilecek araçlar olarak ön plana çıkmaktadır. Satın alınmak istendiğinde ÖTV, yüksek satış fiyatı ve yıllık vergiler gibi giderleri ile yüksek maliyetlere sebebiyet veren jeep’ler, kiralandıkları takdirde daha uygun fiyata denk gelmektedir.

 

TESSLİM ® Rent A Car olarak Range Rover’dan Mercedes Benz’e, Porsche’den Volkwagen’e kadar farklı pek çok markanın jeep kiralama işlemini gerçekleştirmekteyiz. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak değerlendirilme imkânı bulunan jeep kiralama hizmeti, Türkiye’nin her 100 lüks araçtan 1 tanesini kiralayan TESSLİM ® Rent A Car kalitesi ve güvencesiyle hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

 

Jeep’lerimiz Yerinde İncelemek İçin Tıklayın.

TESSLİM ® ile Jeep Kiralama Neden Tercih Edilir?

Tasarımlarına bağlı olarak hemen herkesin dikkatini çeken kiralık jeep’ler; isterseniz misafir karşılama, isterseniz günlük gezinti yapma, isterseniz de düğün ve nişan gibi özel günlerde değerlendirilme fırsatıyla sunulan araçlardır. Ayrıca kurumsal firmalar ve bireyler tarafından giydirilerek reklam yapma amacıyla da kiralanabilen jeep modelleri, geniş yelpazesi sayesinde tüm ihtiyaçlara cevap verebilmektedir.

TESSLİM ® 'den Jeep Kiralama İşlemi Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin önde gelen araç kiralama firmalarından bir tanesi olan TESSLİM ® Rent A Car olarak bünyemizde sunduğumuz Tiguan, Ranger, Vogue ve daha birçok modelle kullanıcılarımıza farklı seçenekler oluşturmaktayız. Sitemizde yer alan jeep kiralama hizmetinden online olarak faydalanmak için şu adımları takip etmeniz gerekmektedir.

 

·        Beğendiğiniz jeep’i kiralamak için ilk olarak fotoğrafın üzerine tıklayarak detay sayfasını ziyaret edin.

·        Jeep kiralama işlemini gerçekleştirmek için Online Rezervasyon butonuna basın.

·        Alış bilgileri, alış tarihi, dönüş bilgileri ve dönüş tarihi gibi sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun.

·        Ekstra bir mesajınız varsa onu da ekleyerek rezervasyonunuzu gerçekleştirin.

 

Jeep kiralama işlemi sırasında tercih ettiğiniz yönteme göre aracınızı ya istediğiniz teslim noktalarından ya da belirttiğiniz özel bir adresten kolay bir şekilde alabilirsiniz. TESSLİM ® Rent A Car güvencesiyle yaptığınız jeep kiralama işlemi ile seyahatlerinizi daha konforlu bir hale getirebilir, jeep sürmenin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

TESSLİM ® 'den Kiralanan Jeep Nasıl Teslim Edilir?

Günlük’ten başlayarak yıllığa kadar yayılan seçenekler içerisinde belirttiğiniz süre sona erdiğinde jeep kiralama işlemini, aracı formda koyduğunuz noktada teslim ederek bitirebilirsiniz. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra tarafınıza dönüş sağlanarak jeep kiralama işleminin sıkıntısız bir şekilde sonlandırıldığı size bildirilmektedir. Aynı sürüş deneyimini ve konforu tekrar yaşamak istediğinizde yine sayfalarımızı ziyaret ederek jeep kiralamayı gerçekleştirebilir, TESSLİM ® Rent A Car güvencesiyle her sürüşte farklılığımızı hissedebilirsiniz.

TESSLİM ® Rent A Car - Jeep Kiralama Hizmeti

İstanbul’da yer alan havalimanları ile Ataşehir, Taksim ve Tarabya gibi merkezi konumlarda sizlere teslim edilen kiralık jeep’leri dilediğiniz süre boyunca efektif bir şekilde değerlendirebilirsiniz. 7/24 sağladığımız destekle yaşayabileceğiniz sıkıntılı durumlara karşı anında aksiyon almakta ve sıkıntılarınızı gidererek sürüş deneyiminize kaldığınız yerden devam etmenize fırsat tanımaktayız.

 

Jeep kiralamanın yanı sıra lüks araç kiralama, cabrio kiralama ve ekonomik araç kiralama gibi pek çok hizmet sunan ve sektörün lider markalarından bir tanesi olan TESSLİM Rent A Car’ı ziyaret ederek siz de ihtiyacınıza uygun aracı kolay ve hızlı bir şekilde kiralayabilirsiniz.

Beylikdüzü Araç Kiralama