İstanbul Lüks Araç Kiralama

İstanbul Lüks Araç Kiralama

Günümüz koşullarında iş insanlarının, günlük hayatta kısa veya uzun mesafe sık seyahat edenlerin ve daha pek çok kişinin tercihi olan arabalar, üretildikleri andan itibaren imkânı olan herkesin kullandığı araçlardır. Bireysel veya kurumsal olarak satın alınan arabalar, günümüz koşulları düşünüldüğünde pek çok masrafa sebebiyet vermektedir. Özellikle de vergiler, arabanın ortaya çıkaracağı bakım masrafları ve birçok unsur göz önünde bulundurulduğunda araba kiralama, daha uygun fiyata gelmektedir.


Şirketlerin üst düzey yöneticiler, şahısların da günlük kullanım için tercih ettiği lüks araç kiralama, TESSLİM ® Rent A Car olarak verdiğimiz önemli bir hizmettir. Günlük, haftalık, aylık ya da yıllık gibi farklı seçeneklerle sunulan lüks araç kiralama hizmetimizde; spor lüks araçlar, Mercedes ve BMW gibi üst segmentler ve Rolls Royce ve Porsche gibi alanının uzmanı markaların imzasını taşıyan modeller sunulmaktadır.


Lüks Araçlarımızı Yerinde İncelemek İçin Tıklayın.

TESSLİM ® 'den Lüks Araç Kiralama Neden Tercih Edilir?

Şehir içinde şahıslar ya da kurumlar tarafından ulaşım amacıyla tercih edilen lüks araç kiralama, bunların yanı sıra şehir dışına tatil, gezme ya da iş ziyareti için yapılan yolculuklarda da kullanılabilmektedir. Ulaşımlarda konforu ön planda tutmak ve yurt içi ya da yurt dışından gelen misafirleri şık bir şekilde karşılayarak hoş bir şekilde seyahat ettirmek isteyenlerin gözdeleri arasında yer alan lüks araç kiralama hizmeti; son model, otomatik vites ve full aksesuar opsiyonları sayesinde keyifli vakit geçirmenin kapılarını açmaktadır.

TESSLİM ® 'den Lüks Araba Kiralama İşlemi Nasıl Yapılır?

Lüks araç kiralama işlemi TESSLİM ® Rent A Car internet sitemizden kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kiralama işlemini şu şekilde yapabilirsiniz:


·        Kiralamak istediğiniz lüks araca karar verdikten sonra detay sayfasını ziyaret edin.

·        Detay sayfasında çıkan online rezervasyon butonuna tıklayın.

Sizsizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun. 

·        Ekstra bir mesajınız varsa bunu da karşınıza çıkan forma ekleyerek rezervasyonunuzu tamamlayın ve lüks araç kiralamayı hızlıca gerçekleştirin.


Lüks araba kiralama için tercih ettiğiniz aracın rezervasyonu sırasında verdiğiniz bilgilere göre lüks aracınızı, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasından istediğiniz noktaya getirip size TESSLİM ®edelim.

TESSLİM ® 'den Lüks Oto Kiralama Sonunda Araç Nasıl Teslim Edilir?

Lüks araç kiralama işlemi sırasında belirttiğiniz TESSLİM ® tarihi geldiğinde aracı online rezervasyonda verdiğiniz noktaya bırakabilir ya da TESSLİM ® Rent A Car merkezimize getirerek şahsi olarak teslim edebilirsiniz. Gerekli incelemeler gerçekleştirildikten sonra sıkıntısız bir şekilde lüks araba kiralama hizmetinizi sonlandırabilir ve tecrübe ettiğiniz konforu tekrar yaşamak istediğinizde TESSLİM ® Rent A Car sayfamızı ziyaret ederek kiralama işlemini tekrardan kolayca gerçekleştirebilirsiniz

TESSLİM ® Rent A Car - Lüks Araç Kiralama Hizmeti

TESSLİM ® Rent A Car olarak 12 yılı aşkın süredir İstanbul’da lüks araba kiralamak isteyen bireylerin ve kurumların ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Lüks oto kiralamanın yanı sıra; Cabrio, VIP, Off Road ve ekonomik araçlar da sunmaktayız. Kurumsal bünyemizde hizmet veren personelimiz ile ziyaretçilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en iyi tercihleri ortaya çıkarmakta ve son model lüks araçlarımızı sizlerle buluşturmaktayız. Sitemizde oluşturduğumuz online rezervasyon sayesinde beğendiğiniz lüks aracı; İstanbul ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan ya da Taksim, Tarabya, Ataşehir gibi merkezi konumlardan kolayca alabilirsiniz.


Müşterilerimizin istedikleri lüks oto kiralama hizmetini kolay ve güvenilir bir şekilde almalarını sağlamak adına hizmet veren TESSLİM ® Rent A Car olarak, kaliteyi ve konforu dilediğiniz modelde yaşamanıza fırsat tanımaktayız. Siz de lüks araç kiralama hizmetimizi tercih ederek seyahatlerinizi hoş, rahat ve şık bir hale getirebilirsiniz.

Beylikdüzü Araç Kiralama