Etiler Lüks Araç Kiralama

Etiler Lüks Araç Kiralama

Günlük hayatın bir parçası haline gelen ve kısa mesafe ya da uzun mesafe ulaşım amacıyla kullanılan araçlar, tarihsel açıdan bakıldıklarında günümüze kadar pek çok değişim geçirmişlerdir. Klasik modellerden başlanarak üretilen ve zamanla ihtiyaçlar düşünülerek lüks modelleri de imal edilen arabalar, herkesin alabileceği ürünler oldukları gibi kiralanabilen ve günübirlik veya daha uzun süreli gereksinimleri karşılamak adına da tercih edilebilen araçlardır.

 

TESSLİM ® Rent A Car olarak hizmet vermeye başladığımız 2007 yılından beri kaliteden ödün vermeden şahıslara ve kurumlara; spor, lüks, ekonomik, VIP ve daha farklı pek çok seçenek sunmaktayız. Etiler’de yer alan şubemizin temelinde yer alan lüks araç kiralama imkânımız; misafir karşılama, kurumsal kimliği ön plana çıkarma ya da özel misafirlere unutamayacakları sürüş deneyimleri yaşatma adına sık tercih edilmektedir.

 

Etiler Araç Kiralama Şubemizdeki Araba Seçeneklerimiz


Özellikle de günlük, haftalık ve aylık kiralama seçenekleriyle müşterilerimizin dikkatini çeken Etiler lüks araç kiralama hizmetimiz, Etiler şubemizde sunulan Rolls Royce, Ferrari, Porsche ve Lamborghini gibi alanında lider olan markaların imzasını taşıyan araçlarla gerçekleştirilmektedir. İş amaçlı, günübirlik seyahat ya da üst düzey yönetici aracı olarak değerlendirilebilmelerinin yanı sıra, istenildiği takdirde şehir dışında veya şehir içinde gerçekleştirilecek olan tatillerde de konfordan ve lüksten vazgeçmeyen birey ve kurumlar tarafından tercih edilen TESSLİM ® Rent A Car Etiler lüks araç kiralama şubemiz, taleplerinizi en doğru şekilde karşılamak için profesyonellerden oluşan bir ekiple hizmet vermektedir. Dinamik sürüş sağlayan özellikleri, kullanıcın tüm isteklerine cevap veren detayları ve konforu ön planda tutan iç tasarımları ile lüks araç kiralamada önemli yeri olan yukarıdaki markalara ek olarak Mercedes ve Range Rover gibi pek çok insanın beğenisini toplayan markaları da sunan Etiler araç kiralama şubemizi, dilediğiniz her an ziyaret edebilir ve tüm araçları yerinde inceleyerek TESSLİM ® Rent A Car’ın lüks araç kiralama konusundaki kalitesine şahit olabilirsiniz. Araç kiralamaktan çok konuğun taleplerine en doğru cevapları vermek misyonuyla hareket eden TESSLİM ® lüks araç kiralama olarak sektörün tüm gelişmelerini ve yeniliklerini sorunsuz bir şekilde sizlere ulaştırmaktayız.

 

Siz de kurumsal kimliğinizi tamamlamak veya bireysel şehir içi ve şehir dışı seyahatlerinizi konfordan taviz vermeden gerçekleştirmek istiyorsanız, Etiler lüks araç kiralama merkezimi ziyaret edebilir; TESSLİM ® Rent A Car’ ın ayrıcalıklı dünyasına dahil olarak lüks araç sürüşlerinin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.