Kurumsal

Kurumsal

İstanbul Avrupa Yakası’nda 7, Anadolu Yakası’nda 5, İzmir’de 1, Ankara’da 2 ve Bursa’da 1 olmak üzere Türkiye’de toplamda 16 tane teslimat ofisine sahip olan TESSLİM ® Rent A Car; sahada kullanılacak ekonomik araçlar, üst düzey yönetici araçları ve daha pek çok çeşidiyle ziyaretçilerine geniş bir araba seçeneği sunmaktadır.

TESSLİM ® Rent A Car Araç Seçenekleri

Türkiye’de lüks araç kiralama alanında 1199 müşteri ve %91 müşteri memnuniyet oranı ile öncü olan, kurumsal kimlik içerisinde 17 çalışan ile hizmet veren ve 100 lüks araç kiralama işleminden bir tanesini gerçekleştiren TESSLİM ® Rent A Car olarak mottomuz “Araç Değil, Kalite Kiralıyoruz.” çerçevesinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 

Kırmızı ve beyaz Ferrari ile Rolls Royce Ghost araçlarını Türkiye’de kiralayan tek marka olarak öne çıkan TESSLİM ® Rent A Car’ı tercih ederek aşağıdaki hizmetlere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

·        Lüks araba kiralama

·        Jeep kiralama

·        Spor araba kiralama

·        Cabrio kiralama

·        VIP araç kiralama

·        Off-road araç kiralama

·        Ekonomik araç kiralama

 

Bunların yanı sıra filo kiralama ve kısa dönem araç kiralama işlemlerinde de müşterilerimize destek sağlamakta ve bireyler ile kurumlara bu alanda önemli fırsatlar sunmaktayız.

TESSLİM ® Rent A Car Ayrıcalıkları

Özellikle de lüks araç kiralama alanında büyük başarılara imza atan TESSLİM ® Rent A Car olarak müşterilerimize birçok ayrıcalık ve fırsat sunmaktayız.

 

Bu ayrıcalıkları ve fırsatları şu şekilde sıralayabiliriz:

 

·        Online rezervasyon sayesinde araç kiralama işlemini kısa süre içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

·        Araç kiralama işlemini adrese teslim yapmakta ve teslim tarihinde aracı belirtilen adresten almaktayız.

·        +90 (850) 520 0 450 nolu merkez telefonumuzdan müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

·        Ferrari, Bently, Lamborghini ve Rolls Royce gibi lüks araç alanında önden gelen markaların modellerini kiralamaktayız.

·        Uzun dönem araç kiralama işlemlerinde uygun fiyat garantisi vererek müşterilerimize farklı fırsatlar sunmaktayız.

 

Bizi tercih edenlerin eşsiz sürüş deneyimleri edinmelerine fırsat tanımak adına her geçen gün kalite anlayışımızı geliştirmekteyiz.

TESSLİM ® Rent A Car Araç Teslim Noktaları

Mercedes’ten BMW’ye, Audi’den Maserati’ye kadar geniş bir araç seçeneği ile hizmet veren TESSLİM ® Rent A Car olarak 4 farklı şehirdeki teslim noktalarımız şunlardır:

 

1.   İstanbul – Avrupa Yakası 

·      Astoria

·      Galata

·      Güneşli Balance

·      Levent 199

·      Maçka – Nişantaşı

·      Maslak Veko Giz

·      Sapphire

 

2.   İstanbul – Anadolu Yakası

·      Allianz Tower

·      Buyaka

·      ISG Workinton

·      Kavacık

·      Kozyatağı AND

 

3.   İzmir

·      Bayraklı Tower

 

4.   Ankara

·      Next Level

·      Söğütözü

 

5.   Bursa

·      Nilüfer

 

Siz de araç kiralama işlemi için TESSLİM ® Rent A Car’ı tercih ederek bu ayrıcalıklardan faydalanabilir, kaliteyi ve konforu uygun fiyata güvenli bir şekilde kiralayabilirsiniz. Ayrıca danışmak istediğiniz veya aklınıza takılan başka sorular için günün her saati bizimle iletişime geçebilir, merak ettiğiniz her soruya hızlı ve doğru cevapları alabilirsiniz.