Hızlı Erişim

Kurumsal

Aracınıza her ne olursa olsun biz Tesslim Rent a Car olarak şirketinizin ihtiyaç duyduğu tüm araçlara güvenli, sürekli ve sorunsuz bir şekilde sahip olmasını sağlar. Araçlarınızı Tesslim’den kiraladığınızda, düşünmeniz gereken tek şey, onları keyifle kullanmaktır. Tesslim ile otomobilin zahmetine, masrafına değil; rahatlığına ve dinamizmine sahip olursunuz.

Bugün Türkiye’de kiralanan lüks otomobiller arasında her 100 araçtan birinin Tesslim tarafından kiralanmış olmasının altında yatan neden, Tesslim’in farkıdır.

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek 2008 yılında kurulan Tesslim Rent a Car, müşterilerine garantili ve 7x24, kesintisiz hizmet vermektedir.

Tesslim’in İstanbul merkezi olmak üzere merkez ofis Beylikdüzü, şube olarak Etiler bölgesinde ofisleri bulunmaktadır. 14 kişilik profesyonel kadrosu ile tesslim , sektör liderliğini muhafaza etmektedir. Tesslim, sahada kullanılacak araçlardan, üst düzey yönetici araçlarına kadar marka ve modelden bağımsız geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve her sınıftan binek ve araçlar kiralamaktadır.

Tesslim Rent a Car sektöründe tüketicinin en beğendiği marka olarak yer alan ilk ve tek araç kiralama şirketi olmuştur. 

Tesslim Luxury olarak her türlü öneri ve düşünceleriniz için bize ulabilirsiniz.

Araçınızı kiraladıktan sonra 7/24 yol yardım ve birçok hizmet ile daima yanınızdayız.

Çünkü ;

            " Kalite Kiralıyoruz "

 

Bizi Takip Edin