Toyota Yeni-C-HR Jeep Kiralama

Model Renk Yakıt Türü 1-5 Gün 8-10 Gün 15-30 Gün
2020 Füme Dizel Sorunuz Sorunuz Sorunuz

Toyota'nın Yeni C-HR modeli, şehir içi ve şehir dışı yolculuklarda konfor ve performansı bir araya getiren göz alıcı bir SUV seçeneğidir. Bu aracı kiralayarak hem şıklığı hem de varlıklarını bir arada yaşama fırsatı elde edebilirsiniz.

 

Yeni C-HR, dinamik tasarımıyla dikkat çekerken, geniş iç mekanla da sürücü ve yolcularına ferah bir deneyim sunuyor. Modern iç tasarım, yüksek kaliteli ilkeler ve ileri teknoloji özellikleri ile yetkilendiriyoruz. Akıllıca kullanım kumanda paneli ve dokunmatik ekran, sürücüye yolculuk bir kullanım sunar.

 

Toyota'nın güvenlik teknolojileri, Yeni C-HR'yi kiralarken de sizi koruma altına alır. Aktif güvenlik özellikleri arasında otomatik acil frenleme, takip şeridi yardımcısı ve adaptif hız sabitleyici bulunur.

Şehir içi manevraları kolaylaştıran kompakt boyutları, park etme zorluklarını azaltırken, güçlü motor seçenekleri de yolculukları keyifli hale getiriyor. Toyota'nın yakıt tüketimini de düşünerek kullanan bu modeli kiralayarak, hem konuk olabilir hem de yakıt giderlerinizi düşürebilirsiniz.

 

Sonuç olarak, Toyota Yeni C-HR kiralama seçeneği, modern tasarım, güvenlik özellikleri, konforlu iç mekan ve performansla dikkat çekici bir seçenektir. Şehir boşaltma ve seyahatlerde stil sahibi bir deneyim sunarken, güvenilir ve teknoloji dolu deneyim deneyimi de beraberinde getiriyor.

Bizi tercih edenler

Hilton Hotel
Sheraton Hotel
Plato Film
Turkish Airlines
Nurol Holding