Opel Grandlandx Jeep Kiralama

Model Renk Yakıt Türü 1-5 Gün 8-10 Gün 15-30 Gün
2018 Mavi Dizel 1999,00 TL 1499,00 TL 999,00 TL

Opel Jeep Kiralama – Grandland X

Opel Jeep denildiğinde akla gelen modellerden bir tanesi olan Grandland X, Tesslim Rent A Car sayfalarında sizlerle buluşuyor. Konforu, üstün performansı ve şık tasarımı ile bir jeepte aranan tüm özellikleri üzerinde taşıyan Opel Jeep Grandland X, şehir içi ve şehirler arası ulaşımınızı unutulmaz sürüş deneyimleriyle taçlandırıyor.

 

1-5 gün, 8-10 gün ve 15-30 gün olmak üzere üç farklı şekilde sunduğumuz Opel Jeep Grandland X kiralama hizmetini, özel bir davete giderken ya da almak istediğiniz modeli tecrübe etmek isterken tercih edebilirsiniz. Opel jeep kiralama hizmetinde önemli bir yeri olan ve süren herkes tarafından değerlendirmelerde tam not alan Grandland X, otomatik vites şanzımanı ve dizel yakıt türü ile de sürüş keyfinizi katlamayı başarıyor.

 

Eğer siz de Opel jeep kiralama yapmak için çıktığınız yolculukta Grandland X kiralamak istiyorsanız, sağ üst köşede yer alan Online Rezervasyon butonuna tıklayıp karşınıza çıkan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun. Hemen sizi arayalım, kiralık Grandland X istediğiniz noktada size teslim edilsin.

Diğer Jeep Araçlar

Bizi tercih edenler

Hilton Hotel
Sheraton Hotel
Plato Film
Turkish Airlines
Nurol Holding