Corvette Araç Kiralama İstanbul

Spor araç kiralama kategorisinde sunulan ve özgün tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken Corvette marka arabalar, 2003 yılından beridir araba kiralama alanında hizmet veren TESSLİM Rent A Car sayfalarındaki Corvette kiralama kategorisinde sizlerle buluşmaktadır.


Kiralık Corvette’ler arasında önemli yeri olan ve tasarımı ile adeta bilimkurgu filmlerinden hayatımıza dahil olmuş gibi bir görünümü bulunan Stingray, özellikle de spor araba tutkunları tarafından sık tercih edilmektedir. Şehir içi ve şehirler arası ulaşımda, özel davetlere katılmada ve tatil bölgelerinde gezinme amacıyla yapılan sürüşlerde kullanılma imkânı bulunan Corvette araç kiralama hizmetimizi; 1-5 gün, 8-10 gün ve 15-30 gün olmak üzere oluşturduğumuz seçeneklerden arasından sizin için en uygununu bularak değerlendirmeniz mümkün.


Eğer siz de kiralık Corvette sürmenin eşsiz deneyimini yaşamak istiyorsanız, araba detay sayfasında konumlandırılan Online Rezervasyon butonuna tıklayıp sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurarak Corvette kiralama işlemini neticelendirebilirsiniz.

Corvette Stingray Spor Araç Kiralama

1969 Model, Kırmızı, Benzin