Rolls Royce Araç Kiralama İstanbul

Lüks araç kiralama kategorisinde sunulan ve dünya çapında lüks araba denilince akla gelen ilk marka olan Rolls Royce, lüks araç kiralama alanında Türkiye’nin en geniş araç koleksiyonuna sahip olan TESSLİM Rent A Car sayfalarında sizleri beklemektedir.


Üstün konfor sunan iç tasarımı ve yüksek motor gücü ile ön plana çıkan kiralık Rolls Royce Ghost modelinin sunulduğu Rolls Royce kiralama hizmetimiz, özellikle de gelen misafirleri hem memnun edici hem de şık bir şekilde karşılamak adına bireyler ve kurumlar tarafından tercih edilmektedir. 1-5 gün, 8-10 gün ve 15-30 gün olmak üzere 3 farklı şekilde fiyatlandırması yapılan Rolls Royce araba kiralama kategorimizi ziyaret ederek siz de bu markayı yakından inceleyebilirsiniz.


Eğer siz de misafirleriniz ya da müşterilerinizi karşılamak, şehir içinde konforlu bir şekilde gezdirmek veya şehirler arası yolculuklarda rahat ettirmek için lüks arabaya ihtiyaç duyuyorsanız, Rolls Royce kiralama kategorimizi ziyaret edip dilediğiniz aracı kolayca ve hızlı bir şekilde kiralayabilirsiniz.

Rolls Royce Ghost Lüks Araç Kiralama

2013 Model, Siyah, Benzin

6500,00 $ ⁄ Gün