Nissan Araç Kiralama İstanbul

Qashqai ve Juke gibi kiralık jeep modellerine sahip olan ve özellikle de yüksek araç sevenlerin sık tercih ettiği bir hizmet olarak öne çıkan Nissan araç kiralama, 2003 yılında beri araba kiralama alanında ilklere imza eden TESSLİM Rent A Car sayfalarında sizleri bekliyor.


Kiralık Qashqai ve kiralık Juke olmak üzere iki farklı aracın jeep kiralama kategorisinde de sunulduğu bir hizmet olan Nissan araç kiralama, her ne kadar bireysel olarak değerlendirilebilecek gibi görünse de kurumlar tarafından da farklı pek çok amaç için sık tercih edilmektedir. 1-5 gün, 8-10 gün ve 15-30 gün olmak üzere 3 farklı şekilde fiyatlandırılması yapılan Nissan araba kiralama hizmetimiz, şehir içi ve şehirler arası yolculuklarda hem daha konforlu hem de daha eğlenceli bir şekilde seyahat etmeyi mümkün kılmaktadır.


Siz de dilediğiniz şekilde kullanabileceğiniz kiralık Nissan marka araçları TESSLİM Rent A Car sayfalarında inceleyebilir, beğendiğiniz aracı Online Rezervasyon’a tıklayarak kolay ve hızlı bir şekilde kiralayabilirsiniz.

Nissan juke Jeep Kiralama

2018 Model, Bordo, Dizel

949,00 TL ⁄ Gün

Nissan qashqai Jeep Kiralama

2018 Model, Beyaz, Dizel

999,00 TL ⁄ Gün

Yeni Nissan Juke Jeep Kiralama

2017 Model, Kırmızı, Dizel

949,00 TL ⁄ Gün