Land Range Rover Araç Kiralama İstanbul

Üretimini yaptığı klasik ve spor jeep modelleri ile dünyanın pek çok ülkesinde sık tercih edilen markaların başında gelen Land Range Rover, TESSLİM Rent A Car olarak jeep kiralama işlemini gerçekleştirmek isteyenlere ulaştırdığımız bir alternatif olarak filomuzda yer almaktadır.

SUV modeller içerisinde haklı bir üne sahip olan ve her araba sürücüsünün bir kez olsun sürüş deneyimini yaşamak istediği Range Rover ve Land Rover modelleri, TESSLİM Rent A Car kalitesi ve güvencesiyle sizlere geliyor.

Yeni Land Rover Kiralamanın Adresi: TESSLİM ® Rent A Car

Beyaz, siyah ve gri renk seçenekleri ve Vogue, Sport ve Velar modelleri ile jeep tutkunu herkesin kendine uygun kiralık Range Rover’a ulaşabileceği Range Rover kiralama hizmetimiz, özellikle de kurumlar tarafından makam aracı ve misafir karşılama gibi işlemler için sıklıkla değerlendirilmektedir. Bireyler tarafından da şehir içi ve şehirler arası yolculuklarda konforlu yolculuklar yapmak adına kullanılan kiralık Land Rover, TESSLİM Rent A Car olarak müşterilerimize jeep kategorisinde kaliteli pek çok aracı sunduğumuz bir hizmet olarak öne çıkmaktadır. Yeni Land Rover kiralama veya Range Rover kiralama hizmetlerinde Türkiye’nin lider markalarından biri olarak ön plana çıkan TESSLİM Rent A Car, SUV araç sürme deneyimlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenize fırsat tanıyor.

Land Rover kiralama ve kiralık Range Rover kategorimizde yer alan araçların hepsi eşsiz sürüş deneyimleri ile şehir içi ve şehir dışı şeklinde gerçekleştireceğiniz iş veya gezi yolculuklarınızı hem kaliteli hem de konforlu bir hale getirmektedir. Siz de kiralık Land Rover ya da kiralık Range Rover hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız, aşağıdaki bilgileri ve araçları inceleyerek harekete geçebilirsiniz.

Range Rover Kiralama Hizmetine Dair Detaylar

1-5 gün, 8-10 gün ve 15-30 gün olmak üzere üç farklı kiralama seçeneğine göre fiyatlandırılan Ranger Rover kiralama kategorimizi ziyaret ederek siz de dilediğiniz şekilde değerlendirebileceğiniz jeep modeline ulaşabilir, online rezervasyon butonuna tıklayarak yeni Land Rover kiralama işlemini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Online rezervasyon butonuna tıkladıktan sonra sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduğunuzda Range Rover kiralama ve Land Rover kiralama işleminiz başlamış olacak. Kısa süre içerisinde firmamızdan yetkili bir kişi sizlerle iletişime geçerek Range Rover kiralama hizmetinizi hayata geçirecek ve verdiğiniz bilgiler doğrultusunda kiralık Land Rover istediğiniz adrese istediğiniz tarihte teslim edilecektir.


Yeni Land Rover Defender Jeep Kiralama

2020 Model, Siyah, Dizel

20999,00 TL ⁄ Gün

Yeni Range Rover Vogue Kiralama

2018 Model, Beyaz, Dizel

10999,00 TL ⁄ Gün

Yeni Range Rover Sport Gri Jeep Kiralama

2018 Model, Gri, Dizel

2999,00 TL ⁄ Gün

Range Rover Vogue Jeep Kiralama

2015 Model, Siyah, Dizel

2999,00 TL ⁄ Gün

Yeni Siyah Range Rover Vogue Jeep Kiralama

2020 Model, Siyah, Dizel

11949,00 TL ⁄ Gün

Yeni Range Rover Velar Jeep Kiralama

2018 Model, Siyah, Dizel

9549,00 TL ⁄ Gün

Range Rover Velar Jeep Kiralama

2017 Model, Şampanya, Dizel

1499,00 TL ⁄ Gün

Range Yeni Rover Sport Jeep Kiralama

2018 Model, Siyah, Dizel

1699,00 TL ⁄ Gün

Range Rover Sport Jeep Kiralama

2016 Model, Siyah, Beyaz, Dizel

2749,00 TL ⁄ Gün

Range Rover Sport Hsi Jeep Kiralama

2018 Model, Beyaz, Dizel

1699,00 TL ⁄ Gün

Land Range Rover Vouge Jeep Kiralama

2018 Model, Siyah, Dizel

1999,00 TL ⁄ Gün

Yeni Range Rover Vogue Jeep Kiralama

2020 Model, Siyah, Dizel

12999,00 TL ⁄ Gün

Yeni Range Rover Sport Jeep Kiralama

2018 Model, Siyah, Dizel

2149,00 TL ⁄ Gün