Hyundai Araç Kiralama İstanbul

1967 yılında Güney Kore’de kurulan ve üretimini yaptığı Accent, i20 ve i30 gibi modelleri ile geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan Hyundai marka araçları, TESSLİM Rent A Car sayfalarında yer alan kiralık Hyundai sayfalarında detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.


Özellikle de kiralık i20 ve kiralık Accent modelleri ile kurumlar ve bireyler tarafından sık tercih edilen kiralık Hyundai hizmetimiz, ekonomik araç kiralama sayfalarında yer almaktadır. Düşük yakıt tüketimleri sayesinde şehir içi ve şehirler arası yolculuklarda tasarruf etmenin kapılarını açan kiralık Hyundai’ler; 1-5 gün, 8-10 gün ve 15-30 gün olmak üzere farklı şekillerde uygun düzeyde fiyatlandırılmaktadır. Beyaz ve mavi renk seçenekleriyle dikkatleri çeken Hyundai araç kiralama hizmetimiz, 2003 yılında beri süregelen tecrübemizle profesyonel bir şekilde sizlere sunulmaktadır.


Kiralık araba arıyorsanız ve ölçütleriniz düşük yakıt, yüksek performans ve üstün konfor ise, Hyundai araba kiralama kategorimizi ziyaret ederek dilediğiniz modeli kolay ve hızlı bir şekilde Online Rezervasyon yardımıyla kiralayabilirsiniz.

Hyundai Accent Blue Ekonomik Araç Kiralama

2018 Model, Beyaz, Dizel

249,00 TL ⁄ Gün

Hyundai Yeni İ20 Ekonomik Araç Kiralama

2018 Model, Mavi, Dizel

299,00 TL ⁄ Gün

Hyundai İ20 Ekonomik Araç Kiralama

2018 Model, Beyaz, Dizel

299,00 TL ⁄ Gün