GMC Araç Kiralama İstanbul

Vip araç kiralama kategorisinde önemli bir yeri olan ve sundukları konfor ile özel misafirleri karşılamak için kurumsal ya da bireysel olarak değerlendirilme imkânı bulunan kiralık GMC marka araçlar, TESSLİM Rent A Car güvencesi ve kalitesi ile sizlere sunulmaktadır.


GMC araç kiralama kategorisinde yer alan ve özel davetlere katılırken, yurt dışından gelen misafirleri karşılarken ya da şehirler arası yolculuklara çıkarken tercih edilebilecek olan kiralık araçların; 1-5 gün, 8-10 gün ve 15-30 gün olmak üzere 3 farklı şekilde fiyatlandırması yapılmaktadır. 4 kişilik iç hacmi ve kullanışlı tasarımı ile kısa ve uzun süreli yolculuklarda rahatlığı doya doya yaşamanın kapılarını açan kiralık Savana modelinin de yer aldığı GMC araç kiralama, günün her saati gerçekleştirebileceğiniz bir hizmet olarak öne çıkmaktadır.


Siz de misafir karşılama ve uzun seyahatlere çıkma gibi amaçlar için kullanabileceğiniz GMC araç kiralama hizmetini TESSLİM Rent A Car sayfalarında inceleyebilir, beğendiğiniz modeli online rezervasyon yardımıyla kolayca kiralayabilirsiniz.

GMC Savana Vip Araç Kiralama

2015 Model, Siyah, Dizel

2999,00 TL ⁄ Gün