Dolu Brandası

Dolu Brandası

Şehir içi ve şehirler arası ulaşım için hem konforlu, hem keyifli, hem de hızlı bir yolculuk yapmak için imkânı olan pek çok insan tarafından satın alınan arabalar; açık otoparklarda, kapalı otoparklarda veya sokaklarda park edilmektedir. Konumlandırıldığı yere göre toz, yağmur, kar ve dolu gibi dış etkenlere maruz kalabilen araba modelleri, oto brandaları ile kapsamlı bir şekilde korunmadıkları takdirde sahibine temizlik, tamir ve bakım gibi farklı masraflar çıkarabilmektedir.

SEÇ HEMEN AL :

https://www.gittigidiyor.com/magaza/tesslim

 

TESSLİM Rent A Car olarak araç kiralamanın yanı sıra araba sahiplerine de farklı hizmetler sunmak adına ürün gamımıza eklediğimiz araç dolu brandaları, özellikle de Türkiye gibi değişken havanın hâkim olduğu bir ülkede son derece önemli ürünler olarak ön plana çıkmaktadır.

Kaliteli ve Kullanışlı Araç Dolu Brandası Modelleri

2017 yılının Temmuz ayında İstanbul’da meydana gelen ve birçok araçta hasara sebep olan dolu yağışı düşünüldüğünde, arabaları açık otoparklarda ve sokaklarda kapsamlı bir şekilde korumanın kapılarını açmaktadır. Kaliteli yapıları sayesinde uzun süreli değerlendirmeye uygun olan ve tasarımları ile jeep, spor araba, sedan ve hatchback gibi farklı modellere uyum gösteren dolu brandası modelleri, her ne kadar kış mevsimi içinmiş gibi görünse de aslında her mevsime uygun koruyucu ekipmanlardır. Katlanarak muhafaza edilebildiği için araba içinde veya farklı alanlarda az yer kaplayacak şekilde tutulabilecek olan oto dolu brandaları, şık tasarımları sayesinde dikkat çekmek ve birçok insan tarafından tercih edilmektedir.

SEÇ HEMEN AL :

https://www.gittigidiyor.com/magaza/tesslim

 

Siz de arabanızı dış etkenlere karşı kapsamlı bir şekilde koruma altına almak ve özellikle de dolu hava olaylarında arabanızın güvende olduğunu bilerek kafanız rahat bir şekilde hareket etmek için uygun bir koruyucu ekipman arıyorsanız, TESSLİM Rent A Car olarak sunduğumuz araba dolu brandası modellerini tercih edebilirsiniz.

 TESSLİM ® Dolu Brandaları İle Arabalarınız Güvende

Araba kiralama alanında yılların tecrübesine sahip bir marka olan ve sektörün liderleri arasında yer alan TESSLİM Rent A Car olarak, araç sahiplerine de yardımcı olmak adına satışını yaptığımız dolu brandası modelleri ve dolu brandası fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için +90 (850) 520 0 450 numarasından müşteri hizmetlerimizi günün her saati arayabilirsiniz.

 

SEÇ HEMEN AL : https://www.gittigidiyor.com/magaza/tesslim 1 YIL VE 15 GÜN PARA İADESİ GARANTİSİ İLE GİTTİ GİDİYOOOOOOORRRRRRRRRRR

Bizi takip edin